O Pylame

Čaro Pylamy sa rodí s detskou fantáziou vyfarbením bielych miest na pyžamku. Pylama a jej biele miesta spolu s pribalenými a overenými fixkami na textil hravou formou rozvíjajú kreativitu i jemnú motoriku. Vyfarbovanie prináša zábavu nielen ratolestiam a je zárukou jedinečného pyžamka, takého aké nebude mať nik iný!


Jedinečnosť Pylamy vychádza z kreativity, túžbe po udržateľnosti a práce šikovných rúk. Preto je jej snom prostredníctvom týchto hodnôt čarovať úsmevy a hravou formou rozvíjať a učiť deti vodne i v noci.

Kreativita.

S Pylamkou sa malí i veľkí stanú dizajnérmi svojej ríše snov v ktorej sa spánok stáva hrou tvorivou. Pylama a jej biele miesta dokážu rozprúdiť nielen zábavu, ale aj rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých ručičiek. Poskytujú zvedavej dušičke priestor pre fantáziu, ktorá jej pomáha nachádzať riešenia aj tam, kde ich iní nevidia. A tak aj kvety môžu byť vesmírne a plachetnice lietať. Je len na nás, koľko farieb necháme deti vo svete vidieť.

Udržateľnosť.

Udržateľnosť pylamy nie je len módny trend. Jej cieľom je rozvíjajúce sa duše chrániť, ale aj učiť snívať o krajšej budúcnosti. Certifikáty látok sú dnes už bežnou vecou. Avšak, málo sa vie o tom, koľko vody sa znečistí a koľko chémie použije k tomu, aby sa látka zafarbila. Pylama chce ísť príkladom, preto sa pri potlači pyžám využíva priekopnícka technológia, ktorá nespotrebováva vodu ani nebezpečnú chémiu. Môže sa hrdiť aj tým, že fixky, ktorými mladí umelci dotvárajú svoje pyžamká, sú recyklovateľné a zdraviu neškodné.

Tradičnosť.

Kreativita a udržateľnosť Pylamy sú dokorenené tradičnou a poctivou prácou šikovných rúk. Tá spolu s bystrými očami a veľkými srdciami, ktoré sprevádzajú Pylamu od jej zrodu až k vám, zaručuje, že každý jeden šev, ako aj jeho návrh, je robený nielen s láskou, ale aj s dôrazom na krásu, pohodlie a skvelý spánok.

Jedinečnosť.

Všetky hodnoty plátna detských snov od Pylamy sa spájajú v jedinečnosti. Kreativita, udržateľnosť, či tradičnosť sú výnimočným základom toho, že s Pylamkou sa dieťa stane dizajnérom i majiteľom jedinečného pyžamka, vyfarbeného k obrazu svojej ríše snov, akého už páru niet!