Lenka Darázs

Nebolí to! Nebolí to, keď vás kopne múza, je to super. Zrazu je svet väčším miestom a vaša hlava lieta v oblakoch...a vymýšľa, že postieľka je ponorka a kapitánom je plyšová lama. Začnete tvoriť a kreovať, no a potom z toho spravíte realitu. Takto nám chvíľka snívania priniesla Pylamu. Teraz sa starám o jej bezchybnosť a pohodlie. Spolu s ňou búram všetky nezmyselné limity okolitého sveta. Poďme ich búrať spolu!

Jaroslav Fodor

Naše pyžamko či web sú odrazom našich myslí, len tak si tu a tam lietame a snívame... A popritom nezabúdame stáť pevne na Zemi, o ktorú sa staráme. Buďme ekologickí, obliekajme sa udržateľne a sem tam si trošku uleťme :)

Tamás Darázs

Robiť veľké veci v malom je fajn. Som zástanca tradičných hodnôt, ktoré idú s dobou. Okrem toho sa mi tradične nezavrú ústa ani myseľ...ideálne miery pre idealistu aj marketéra. Tak poďme spolu vštepiť svetu trochu hodnôt a úcty k tradíciám v novom šate!

Ján Havetta

Mať štyri kolesá neznamená, že si traktor. A ja veru nie som. Dodávajú mi šmrnc a jedinečnosť a keď sa ešte skúsim vyfarbiť, tak už mi nič nechýba, a bude zo mňa pestrá Excel tabuľka. Byť iný je super, byť jedinečný ešte viac... S Pylamou je vďaka nám o to postarané. Hurá na vyfarbovanie!

Bez koho by to nešlo...

Naty Nagyová Augustínová

doktorandka UCM v Trnave, freelancerka, umelkyňa

Šikovná grafická dizajnérka a ilustrátorka. S citom pre jemnosť a detail pre vás stvorila našu prvotinu: kolekciu "KREATÍVNY ÚLET". Svoje umenie pretavila aj do vizuálnej identity a tlačovín.

Mirka Ďatková

študentka UKF v Nitre, folkloristka, módna návrhárka

Nadaná mladá krajčírka. Konštruktérka našich strihov, mysliaca na každý detail a záhyb. Jej ruky pretvárajú naše látky na funkčné pyžamká s estetikou.