Pylama je koncept pohodlných detských pyžamových overalov, navrhnutých a ručne šitých z udržateľných materiálov priamo na Slovensku.


Čaro Pylamy sa rodí s detskou fantáziou vyfarbením bielych miest na pyžamku.


Tie spolu s pribalenými a overenými fixkami na textil hravou formou rozvíjajú kreativitu a jemnú motoriku, prinášajú zábavu a sú zárukou jedinečného pyžama, aké nebude mať nik iný. Pylama je oslavou jedinečnosti detskej tvorivosti, úcty k prírode a tvorivej práce šikovných rúk. Jej snom je prostredníctvom týchto hodnôt zdobiť tváre úsmevom a hravou formou rozvíjať a učiť deti vo dne i v noci.

Kreativita.

S Pylamkou sa malí i veľkí stanú dizajnérmi svojej ríše snov, v ktorej sa snívanie stáva hrou tvorivou. 

Pyžamá Pylama a ich biele miesta dokážu rozprúdiť nielen zábavu, ale aj rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých ručičiek. Poskytujú zvedavej dušičke priestor pre fantáziu, ktorá jej pomáha nachádzať riešenia aj tam, kde ich iní nevidia. S Pylamkou môžu byť kvety vesmírne a plachetnice lietať. Je len na nás, koľko farieb necháme deti vo svete vidieť.

Udržateľnosť.

Snahou Pylamy je chrániť budúcnosť tých, ktorým chce šíriť radosť, preto je udržateľná od látky, cez jej potlač až po kartičku o starostlivosti.

Certifikáty látok sú dnes už bežnou vecou. Avšak, málo sa vie o tom, koľko vody sa znečistí a koľko chémie použije k tomu, aby sa látka zafarbila. Pylamka chce ísť príkladom, preto sa pri potlači pyžám využíva priekopnícka technológia, ktorá nespotrebováva vodu ani nebezpečnú chémiu. Môže sa hrdiť aj tým, že fixky, ktorými mladí umelci dotvárajú svoje pyžamká, sú recyklovateľné a zdraviu neškodné. 

Tradičnosť.

Pylama si zakladá na podpore talentovaných mladých dizajnérov tvoriacich podstatu toho, čo naša dvorná krajčírka pretavuje do plátna detských snov.

Kreativita a udržateľnosť sú dokorenené tradičnou a poctivou ručnou prácou. Tá spolu s bystrými očami a veľkými srdciami, ktoré sprevádzajú Pylamku od jej zrodu až k vám, zaručuje, že každý jeden šev, ako aj jeho návrh, sú robené nielen s láskou, ale aj s dôrazom na krásu, pohodlie a skvelý spánok.

Jedinečnosť.

S Pylamou sa ratolesti stávajú návrhármi pyžamka, akého páru niet.

Všetky hodnoty sa pretavujú do jednej, ktorá ich spája...jedinečnosti. Kreativita, udržateľnosť, či tradičnosť sú výnimočným základom toho, že s Pylamkou sa dieťa stane dizajnérom i majiteľom jedinečného pyžama, vyfarbeného k obrazu svojej ríše snov. 

#snivajspylamou